Ana İçeriğe Atla

TD Forum

Junior Member
Son Düzenleme: 07-01-2023, 02:52 PM, Düzenleyen: BgrNoyan.
Günlük yaşantımızda kablo oldukça önemli bir unsur ve özellikle telefonlar için kaliteli ve dayanıklı şarj kabloları hayatımızın bir parçası olmuştur. Apple kablosu üreten 2M kablo güvenilir ve ürün standartlarına uygun kablo üretmeyi başarmıştır. Alanında uzman kadrosu ile ürünleri talep görmektedir. 2m kablo için internetten veya  2m kablo bayileri üzerinden ürüne ulaşabilirsiniz. 
www. ledmanya.com
www. somled.com.tr
Cevapla
Junior Member
Son Düzenleme: 25-02-2023, 09:23 AM, Düzenleyen: sibelcetin.
Günümüzde elektrik oldukça önemli hale gelmiştir. Özellikle sanayi, endüstri ve tekstil sektörü için büyük maliyet gerektirir. Bu maliyetleri en aza indirmek için Eae Elektrik tarafından üretilen Kap-32 aydınlatma sistemlerinde kolaylık sağlamıştır. Eşit miktarda enerji akımlarını ileterek hızlı ve tasarruflu şekilde işlem yapılmaktadır. Suya toza hatta paslanmaya dayanıklı olan bu ürün son yıllarda ön plana çıkmayı başarmış ve herkes tarafından aranan ürün haline gelmiştir. Eae Elektrik her zaman yenilikleri takip ederek busbar sistemleri içinde aynı özeni göstermiş ve sistem teknolojik olarak yıllar itibari ile geliştirilmiştir. Eae Bayileri tarafından ürünleri kolaylıkla bulabilir ya da fiyat teklifi almanız mümkündür.  Türkiye'nin hemen hemen her yerinde satış noktaları bulunduran Eae aynı zamanda yurtdışına ihracat yaparak ülke ekonomisine yarar sağlamaktadır.  Özellikle İstanbul'da bulunan fabrikaları ile satış noktalarına gönderim yaparak müşterilerin hızlı ve güvenli şekilde ürünlere ulaşmasına olanak tanır. Aynı zamanda iç tesisat, aydınlatma, kanal sistemleri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Aydınlatma sistemleri iç aydınlatma ve dış aydınlatma olarak iki farklı bölüme ayrılmıştır. İç tesisat ürünlerinde ise en fazla masa prizlerin satışı yapılmaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan prizler toplantı masaları için büyük avantaj haline gelmiştir. Kanallar ise özel olarak siparişe göre kesitleri ayarlanabilir ve taşınacak kablo miktarına göre genişlik seçilebilmektedir. En yakın bayi üzerinden istediğiniz ürün grubunu seçerek alabilirsiniz.
https://somelpa.com.tr/eae-somelpa/
Cevapla
Junior Member
Kablo kanalı nedir Bina içinde sına altı tesisatının döşenmesi işleminin tamamlanmasının ardından kullanılacak elektronik her alet için tesisat yapılmaktadır. Tesisatlar sıva üzerinde döşendiğinden dolayı iç dekorasyonun bozulmasına yol açar. Bu sebeple elektrik tesisatları kablo kanalı vasıtası ile daha dekoratif bir şekle getirilir.
Kablo Kanalı Nedir ve Çeşitleri ?
İnşaatların karmaşık yapıları içerinde bir de kabloların dekoru bozmadan muhafaza edilmesi üzerine kablo kanalı nedir sorusu akıllara geliyor. Sıva üzeri yapılan tesisatta iletkenlerin iletimini gerçekleştiren dekoratif görünümü olan sisteme kablo kanalı denir. Kablo kanalları bina içerisinde yapılan tesisatlar da kabloların güvenle taşınmasını ve sabit kalmasını sağlar. Kullanım alanlarına göre farklılıklar gösterir.
Cevapla
Junior Member
Legrand, bir Fransız şirketi olan Legrand Group'un adıdır. Legrand Group, elektrik ve dijital bina altyapıları konusunda dünya çapında bir liderdir. 1865 yılında kurulan şirket, elektrik dağıtımı, güç ve veri yönetimi, ev otomasyonu ve enerji verimliliği gibi çeşitli ürünler ve çözümler sunmaktadır.

Legrand, elektrik anahtarları, prizler, sigortalar, kablo yönetimi ürünleri, ev otomasyon sistemleri, enerji dağıtımı ekipmanları ve güvenlik sistemleri gibi birçok ürünle tanınır. Şirket, ticari ve konut alanlarında kullanılan çeşitli elektrik ve dijital çözümler sunarak binaların elektrik altyapısını iyileştirmeyi hedefler.

Legrand, yenilikçi ürünler ve çözümlerle müşterilerine enerji verimliliği, güvenlik, konfor ve sürdürülebilirlik sağlamayı amaçlar. Şirket, dünya genelindeki birçok ülkede faaliyet göstermekte olup, profesyoneller, inşaat firmaları ve son kullanıcılar arasında popüler bir marka haline gelmiştir. Legrand bayileri üzerinden ürünleri temin edebilirsiniz.
https://somelpa.com.tr/legrand/
Cevapla
1 Ziyaretçi
Task