Ana İçeriğe Atla

TD Forum

Junior Member
Son Düzenleme: 07-01-2023, 02:52 PM, Düzenleyen: BgrNoyan.
Günlük yaşantımızda kablo oldukça önemli bir unsur ve özellikle telefonlar için kaliteli ve dayanıklı şarj kabloları hayatımızın bir parçası olmuştur. Apple kablosu üreten 2M kablo güvenilir ve ürün standartlarına uygun kablo üretmeyi başarmıştır. Alanında uzman kadrosu ile ürünleri talep görmektedir. 2m kablo için internetten veya  2m kablo bayileri üzerinden ürüne ulaşabilirsiniz. 
www. ledmanya.com
www. somled.com.tr
Cevapla
Junior Member
Son Düzenleme: 25-02-2023, 09:23 AM, Düzenleyen: sibelcetin.
Günümüzde elektrik oldukça önemli hale gelmiştir. Özellikle sanayi, endüstri ve tekstil sektörü için büyük maliyet gerektirir. Bu maliyetleri en aza indirmek için Eae Elektrik tarafından üretilen Kap-32 aydınlatma sistemlerinde kolaylık sağlamıştır. Eşit miktarda enerji akımlarını ileterek hızlı ve tasarruflu şekilde işlem yapılmaktadır. Suya toza hatta paslanmaya dayanıklı olan bu ürün son yıllarda ön plana çıkmayı başarmış ve herkes tarafından aranan ürün haline gelmiştir. Eae Elektrik her zaman yenilikleri takip ederek busbar sistemleri içinde aynı özeni göstermiş ve sistem teknolojik olarak yıllar itibari ile geliştirilmiştir. Eae Bayileri tarafından ürünleri kolaylıkla bulabilir ya da fiyat teklifi almanız mümkündür.  Türkiye'nin hemen hemen her yerinde satış noktaları bulunduran Eae aynı zamanda yurtdışına ihracat yaparak ülke ekonomisine yarar sağlamaktadır.  Özellikle İstanbul'da bulunan fabrikaları ile satış noktalarına gönderim yaparak müşterilerin hızlı ve güvenli şekilde ürünlere ulaşmasına olanak tanır. Aynı zamanda iç tesisat, aydınlatma, kanal sistemleri ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Aydınlatma sistemleri iç aydınlatma ve dış aydınlatma olarak iki farklı bölüme ayrılmıştır. İç tesisat ürünlerinde ise en fazla masa prizlerin satışı yapılmaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan prizler toplantı masaları için büyük avantaj haline gelmiştir. Kanallar ise özel olarak siparişe göre kesitleri ayarlanabilir ve taşınacak kablo miktarına göre genişlik seçilebilmektedir. En yakın bayi üzerinden istediğiniz ürün grubunu seçerek alabilirsiniz.
https://somelpa.com.tr/eae-somelpa/
Cevapla
Junior Member
Kablo kanalı nedir Bina içinde sına altı tesisatının döşenmesi işleminin tamamlanmasının ardından kullanılacak elektronik her alet için tesisat yapılmaktadır. Tesisatlar sıva üzerinde döşendiğinden dolayı iç dekorasyonun bozulmasına yol açar. Bu sebeple elektrik tesisatları kablo kanalı vasıtası ile daha dekoratif bir şekle getirilir.
Kablo Kanalı Nedir ve Çeşitleri ?
İnşaatların karmaşık yapıları içerinde bir de kabloların dekoru bozmadan muhafaza edilmesi üzerine kablo kanalı nedir sorusu akıllara geliyor. Sıva üzeri yapılan tesisatta iletkenlerin iletimini gerçekleştiren dekoratif görünümü olan sisteme kablo kanalı denir. Kablo kanalları bina içerisinde yapılan tesisatlar da kabloların güvenle taşınmasını ve sabit kalmasını sağlar. Kullanım alanlarına göre farklılıklar gösterir.
Cevapla
Junior Member
Legrand, bir Fransız şirketi olan Legrand Group'un adıdır. Legrand Group, elektrik ve dijital bina altyapıları konusunda dünya çapında bir liderdir. 1865 yılında kurulan şirket, elektrik dağıtımı, güç ve veri yönetimi, ev otomasyonu ve enerji verimliliği gibi çeşitli ürünler ve çözümler sunmaktadır.

Legrand, elektrik anahtarları, prizler, sigortalar, kablo yönetimi ürünleri, ev otomasyon sistemleri, enerji dağıtımı ekipmanları ve güvenlik sistemleri gibi birçok ürünle tanınır. Şirket, ticari ve konut alanlarında kullanılan çeşitli elektrik ve dijital çözümler sunarak binaların elektrik altyapısını iyileştirmeyi hedefler.

Legrand, yenilikçi ürünler ve çözümlerle müşterilerine enerji verimliliği, güvenlik, konfor ve sürdürülebilirlik sağlamayı amaçlar. Şirket, dünya genelindeki birçok ülkede faaliyet göstermekte olup, profesyoneller, inşaat firmaları ve son kullanıcılar arasında popüler bir marka haline gelmiştir. Legrand bayileri üzerinden ürünleri temin edebilirsiniz.
https://somelpa.com.tr/legrand/
Cevapla
Junior Member
Mutlusan Bayi Elektrik Ürünleri
36 yıllık sektör tecrübesi ve uzmanlığı ile bu sektörde çalışan ve yöneten Mutlusan, Türkiye’ye elektrik ve endüstriyel alanında kusursuz hizmet veren saygın firmalarından biridir.
 1. Kablo kanal aksesuarları
 2. Otomasyon grubu
 3. Tesisat grubu
 4. Aydınlatma grubu
olmak üzere farklı dallarda faaliyet gösteren Mutlusan elektrik markası, kaliteli malzeme ve uzman işçilik ile sektörün lideri olarak farkını ortaya koymaktadır.
Bizler Somelpa Mutlusan bayi olarak ürünlerin hizmetini vermekte olup, her türlü Mutlusan elektrik ürünlerinin satış ve pazarlamasını bizzat yapmaktayız.
Mutlusan Ürünleri Satın Almak İçin Tıklayın
Ürün Özellikleri:
Mutlusan ürünlerinin kaliteli olmasının yanı sıra, hafif ve dayanıklı olma özelliği, zengin renk, desen ve çeşitleriyle farklı kategorilerde sunduğu parçalar beğeni kazanmaktadır.
Bunların dışında;
 • 1. İstenilen boyutlarda, ebatlarda, uzunluklarda, renk ve tasarımda yaşadığınız yere uygun tasarlanıp ayarlanabilir ürünler,
 • 2. Delikli kablo kanallarının mekana uyabilecek şekilde uydurulabilmesi,
 • 3. Her türlü ürün aksesuarlarının mevcudiyeti,
 • 4. Kalıp tasarımlarının uzman işçilikle üretilmesiyle ortaya çıkan mükemmel kalıpçılık eserleri,
 • 5. Tadilat kolaylığı sunan ürünleri,
 • 6. Dökme kırma yapılmasına gerek kalmayacak pratik endüstriyel ürünlerin varlığı,
 • 7. Duvar içi endüstriyel ürünlerde birden fazla kablo geçebilecek ürün içi konforlu genişlikler,
 • 8. Priz ve anahtar ürünlerinde kolay ve kusursuz sabitlenebilme özelliği,
 • 9. Ürünlerimizde çift taraflı yapışkan bant kullanılabilme özelliği,
 • 10. Doğalgaz, elektrik, farklı yapı alanları ve özellikle inşaat sektöründe güvenlik sistemleri dahilinde en çok tercih edilen
Mutlusan bayi ürünlerini Somelpa olarak gururla kullanımınıza sunuyoruz.
Pratik kabloları, geçmeli prizleri ve daha birçok ürünleri ilgili Mutlusan ana bayi bölgesinden hızlı bir şekilde temin edip, kullanımınıza sunabiliriz.
Hammadde Kullanımı:
Kablo, kanal ve elektrik ürünlerinin imalatında uzman kadro ile kullandığımız üretilmiş ve temin edilmiş kaliteli PVC ve diğer katkı maddeleri hizmetimiz ile desteklenmektedir.
Kullanılan yüksek kalitedeki ürünlerden dolayı, asit, deterjan, sürüngen ve diğer kimyasal bileşenlerden etkilenmeyen ürün gamımız mevcuttur.
Sıcak, soğuk, ateş gibi diğer dış etkenler de etkilemediği için, oldukça uzun süre dayanıklı ürünler ile piyasadayız.
Teknolojinin Kullanıldığı Üretim Süreçleri:
Ürünlerinin henüz imalat aşamasındayken ve üretim bandındayken, giriş, işleme, kontroller ve test aşamalarında son teknoloji ile garanti edilip kullanıma sunulduğu ürünler, Mutlusan ana bayi biriminden alınıp teslimatıyla satışa sunulmaktadır.
Tesisat Alanındaki Ürünler:
Alev yayan ve alev yaymayan spiraller, PVC borular, düz elektrik tesisat boruları, sigorta kutuları, telefon dağıtım kutuları ve aksesuarları, modül bağlantı çatıları, çelik PVC spiraller, halojen spiraller, PVC alev almayan borular, polietilen halojen malzemeler, sustalar, buat kapakları, beton duvar kasaları, kroşeler, plastik dübeller ve diğer her çeşit tesisat alanındaki farklı tesisat malzemesiyle endüstriyel alanlarda Mutlusan ürünlerini temin edebilmekteyiz.
Aydınlatma Alanındaki Ürünler:
Çift parabolik armatürler, prizmatik armatürler, opal armatürler, dekoratif endirekt armatürler, temperli cam armatürler, cam etanj armatürler, akrilik cam armatürler, atölye tipi armatürler, bant tipi armatürler, manolya tipi tavan armatürleri, manolya aplik, fulya aplik, yasemin düz tavan armatürleri, akasya tavan armatürü, kamelya tavan armatürü, pramit aplik, yasemin UFO düz ve UFO küre armatürleri, merve ve orkide tavan armatürleri, begonya nemli yer armatürleri, 360 derece hareketli ve sensörlü armatürler ve sarkıt armatürler gibi çok çeşitli ürün aydınlatma çeşitleriyle ön plandadır. Mutlusan bayileri arasında olan firmamız aydınlatma ürünlerinin kolayca teminini yaparak müşterilerine ulaştırmaktadır.
Ürün Standartları:
TSE, TSEK, ISO 9001- 2008 standartlarının belgeleriyle desteklenen Mutlusan ürünleri, Rusya ve Ukrayna destekli yanmazlık ve kalite belgeleriyle de desteklenirler.
Bizler Somelpa olarak köklü ve parlak bir geçmişe sahip olan Mutlusan ürünlerinin hem destekçisi hem de pazarlamacısı olarak hizmetinizdeyiz.
Mutlusan elektrik malzemeleri, elektrik sektöründe endüstriyel çözümler sunan ve birçok ürün grubunun üretimini yapan ve bu ürünlerin satışlarını bayilik kanalıyla gerçekleştirmektedir. Somelpa elektrik, Mutlusan ürünlerinin bayiliğini yapmaktadır.
Tüm bu ürün gruplarına firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Somelpa elektrik bir kalite politikası olarak Çevre Yönetim Programına sahip çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır.
Daha fazla bilgi için; info@somelpa.com.tr
Cevapla
1 Ziyaretçi
Task