You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

CSGO parti üyesi yasaklandı uyarısı nedir?

CSGO parti üyesi yasaklandı uyarısı nedir?

TeknoDiot <3
CSGO parti üyesi yasaklandı uyarısı nedir?
CSGO parti üyesi yasaklandı uyarısı genellikle oyunun kullanım kurallarını veya topluluk yönergelerini ihlal etmekten kaynaklanabilir.

Yasaklanmış bir parti üyesi olarak, oyunda belirli faaliyetlere katılımınız kısıtlanabilir veya tamamen yasaklanabilirsiniz. Yasaklamanın süresi ve nedeni oyunun politikalarına bağlı olarak değişebilir. Yasaklanmış bir parti üyesi olarak, oyunun topluluk yönergelerini ve kullanım kurallarını dikkatlice incelemeniz ve bundan sonra bu kurallara uymanız önemlidir. Oyunun topluluk yönergelerine uygun davranarak ve kurallara saygı göstererek daha olumlu bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren TeknoDiot Forum sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.